06.10.2024 12:35
Rangers FC Arena
1’ Команда Rangers FC 1892 розпочала з центру поля
6’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Игорь Костюк не зміг потрапити по воротах!
16’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Владимир Лысенко
19’ Вправно перехоплює м'яч Деукалайон Ксенакис
21’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
23’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Денис Руденко легко вганяє м'яч у сітку воріт!
29’ Після проходження флангом Раимофф віддав точну передачу на протилежний фланг
31’ І знову Педро Уго Аморим віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
33’ Тим ван Реммерсваал порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
42’ Вдало віддав пас Левент Кишш своєму гравцю!
49’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Бруно Араухо
56’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
58’ Денис Руденко подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
63’ М'ячем заволодів Педро Уго Аморим, але несподівано тут же його втратив!
68’ Дмитрий Лепа віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Rangers FC 1892! Видно злагодженість у діях!
75’ Відмінну передачу віддав Владимир Шаран, мабуть один із найкращих гравців команди Rangers FC 1892
79’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
81’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
88’ Павел Ореховский відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Rangers FC 1892
88’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера