06.10.2024 12:35
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
8’ Команда НОРД 1433 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
12’ Карлос Клерк порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
21’ Криштиану Перейра легко перехоплює м'яч
25’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
33’ Ну треба ж! Ибраима Конате віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
41’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
47’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Элдер Поштига
54’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Жан Поль Боэтиюс
61’ І з м'ячем Жан Поль Боэтиюс після ідеального підкату
63’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
73’ Бруно Араухо на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
79’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
80’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Карлос Клерк легко вганяє м'яч у сітку воріт!
81’ Гравець віддає наскрізний пас і Деукалайон Ксенакис у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
83’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
88’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Тим ван Реммерсваал чітко вкинув м'яч у гру
90’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Карлос Клерк забиває ГОЛ!