06.10.2024 11:30
6’ І з м'ячем Бруно Араухо після ідеального підкату
13’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Гравець видалений і непогано виносить його в центр поля
15’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
17’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Уго Пинейро
22’ Після легкого удару гравцем Уго Пинейро по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
23’ Луиш Жозе Ферейра вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
32’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Тим ван Реммерсваал
36’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Раимофф не зміг потрапити по воротах!
45’ Мда... Педро Уго Аморим... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
52’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
53’ Ну треба ж! Тим ван Реммерсваал віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
57’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
62’ Ну треба ж! Герасим Ковпак віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
70’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Карлос Клерк
75’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
80’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Уго Пинейро не зміг потрапити по воротах!
82’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Левент Кишш
85’ При виконанні кутового удару Халид Булахруз несподівано та красиво забиває ГОЛ!
89’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Бруно Араухо
89’ Після легкого удару гравцем Луиш Жозе Ферейра по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!