06.10.2024 11:26
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
4’ І знову Раимофф віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
9’ Після легкого удару гравцем Диого Ринкон по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
10’ Мда... Бруно Араухо... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
16’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Лукас Пиазон
21’ Яка передача і Сержиньо пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
21’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
31’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Педро Уго Аморим
36’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
46’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
54’ Гравець Деукалайон Ксенакис набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
55’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Диого Ринкон забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
61’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
67’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Марлисон не зміг потрапити по воротах!
72’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
75’ Що ж робить гравець команди ФК Звезда 1250, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
79’ Жахливий та неточний пас віддав Тим ван Реммерсваал своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
89’ Вевертон витягає дуже складний удар
90’ Яка передача і Халид Булахруз пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!