06.10.2024 10:41
Унион Берлин Arena
1’ Команда Унион Берлин 874 розпочала з центру поля
9’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
16’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
17’ Після прострільного удару по воротах Норайо Кита рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
21’ Після невиразного відбору, атаку почав Гравець видалений
31’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
35’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
43’ Роман Лабановский фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
46’ Дааа... Лукман Аруна не зміг прийняти пас від свого партнера...
50’ Відібравши м'яч, Альфред Герлах віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
57’ Після прострільного удару по воротах Роман Лабановский рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
59’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
68’ Сизв Мори практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
73’ Ну треба ж! Махди Дюфор віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
76’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Ларс Шенк
80’ При виконанні кутового удару Альфред Герлах несподівано та красиво забиває ГОЛ!
81’ Небезпечний штрафний удар і Альфред Герлах легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
84’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Сандро Рамирес отримує попередження
86’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
89’ Роман Лабановский відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Унион Берлин 874