06.10.2024 10:39
Українські Козаки Arena
1’ Футболісти команди Українські Козаки 704 розіграли м'яч із центру поля
5’ Шикарний аут та м'яч вкине Леннерт Нильсен
7’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Марио Эрмосо
17’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Марио Эрмосо...
25’ Сильний та точний пас віддав Габриель Фернандес і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
32’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Габриель Фернандес забиває приголомшливий м'яч у ворота!
33’ Карлос Солер проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
35’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
40’ М'ячем у голову отримує Хосе Сантамария. Сподіваємось все обійдеться...
43’ Леннерт Нильсен практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
49’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
57’ Жорди Масип на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
60’ Після жахливої помилки захисника Габриель Фернандес без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
67’ Гравець видалений головою відбиває м'яч
68’ Після легкого удару гравцем Хосе Сантамария по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
69’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
72’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Дмитро Гордон
74’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Марио Эрмосо забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
78’ Після жахливої помилки захисника Карлос Солер без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
80’ Карлос Солер віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Українські Козаки 704! Видно злагодженість у діях!
87’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!