06.10.2024 10:38
Liverpool Arena
1’ Команда Liverpool 1783 розпочала з центру поля
4’ Боротьба за м'яч у повітрі і Павел Ребенок буквально лягає на спину опонента!
13’ Богдан Порох спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
20’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
21’ Після прострільного удару по воротах Павел Кутас рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
24’ Леннерт Нильсен проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
33’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Павел Кутас
39’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Владислав Насибулин
45’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Виталий Старухин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
47’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
52’ Після легкого удару гравцем Владислав Насибулин по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
56’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
61’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Владимир Гладкий забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
62’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
65’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
71’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Гравець видалений і непогано виносить його в центр поля
76’ Пров Зямкин віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
81’ Владислав Насибулин фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
89’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Владислав Насибулин