06.10.2024 10:33
3’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Пров Зямкин
4’ Після прострільного удару по воротах Леннерт Нильсен рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
9’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Шэннон Этвуд
14’ Після тонкої передачі м'яч отримує Ренан Брессан
19’ Гравець видалений головою відбиває м'яч
26’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
27’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
28’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
31’ Леннерт Нильсен від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
40’ Вараздат Ароян проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
41’ Шикарний аут та м'яч вкине Эрик Сиссе
51’ Знову м'яч забирає Вараздат Ароян
54’ У грубому підкаті Лукман Аруна зносить суперника з ніг!
62’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Лукман Аруна...
65’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
69’ Після легкого удару гравцем Пров Зямкин по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
74’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Алекс Гальяр
78’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Леннерт Нильсен
78’ При виконанні кутового удару Сандро Рамирес несподівано та красиво забиває ГОЛ!
86’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Трабзонспор 831 гра в середині поля