06.10.2024 10:30
FcKharkiv Arena
1’ Команда FcKharkiv 1495 розпочала з центру поля
6’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Лукман Аруна
8’ Владислава Крачок красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди FcKharkiv 1495
13’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
13’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Самир забиває ГОЛ!
21’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
27’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Гравець видалений
37’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Самир чітко вкинув м'яч у гру
40’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Пауло Ванчопе забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
41’ Шикарний аут та м'яч вкине Леннерт Нильсен
49’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
49’ Гравець віддає наскрізний пас і Лукман Аруна у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
52’ Після жахливої помилки захисника Сергей Симинин без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
53’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Пак Чи Сон
56’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
57’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Гравець видалений
64’ Гравець видалений на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
66’ При виконанні кутового удару Самир несподівано та красиво забиває ГОЛ!
69’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди FcKharkiv 1495 гра в середині поля
74’ Норайо Кита проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
76’ Дэйли Блинд неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
79’ Артем Кичак легко перехоплює прострільну передачу
80’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
84’ Після невиразного відбору, атаку почав Леннерт Нильсен
94’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Пауло Ванчопе