06.10.2024 09:33
10’ Дандай Сатпаев зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
10’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Тим ван Реммерсваал
12’ Минори Мацуока порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
17’ Минори Мацуока віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
22’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Ральф Гериг легко вганяє м'яч у сітку воріт!
22’ Раимофф прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
22’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Афанасий Максин легко вганяє м'яч у сітку воріт!
28’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Раимофф забиває ГОЛ!
29’ Після проходження флангом Мигель Бельман віддав точну передачу на протилежний фланг
38’ Жахливий та неточний пас віддав Ральф Гериг своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
43’ Микаэль Агацци грамотно грає на виході
53’ Ральф Гериг віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
57’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
63’ Левент Кишш вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
71’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Минори Мацуока
75’ Вдало віддав пас Факундо Кейрос своєму гравцю!
80’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Факундо Кейрос
81’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Филиппе Андраде Ферраз забиває ГОЛ!
84’ Амин Харит порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
87’ Ех, Филиппе Андраде Ферраз... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
89’ При виконанні кутового удару Кичиро Сайто несподівано та красиво забиває ГОЛ!