06.10.2024 09:30
Stallion Arena
1’ Команда Stallion 1741 розпочала з центру поля
2’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
4’ Гравець видалений точно зіграв головою на партнера по команді!
9’ Зірвавши контратаку суперника, Карлос Клерк перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
11’ Владимир Габулов показує найвищу техніку воротарської майстерності
19’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
28’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Максим Мухин
33’ Відібравши м'яч, Гравець видалений віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
38’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Чидера Эджуке
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
46’ Владимир Габулов головою відбиває м'яч
50’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Милош Красич...
51’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Хердюр Магнуссон не зміг залишити поле без допомоги медиків
57’ Шикарний аут та м'яч вкине Милош Красич
62’ Владимир Габулов важко ловить м'яч
71’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Алан Дзагоев прикривається руками, медики вже поспішають...
72’ Антон Заболотный віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Stallion 1741! Видно злагодженість у діях!
78’ Дэннис Ячин вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
78’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Марк Гонсалес забиває приголомшливий м'яч у ворота!
82’ Суддя призначає пенальті. Алексей Березуцкий пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
84’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
87’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений