06.10.2024 09:28
ОлСи Arena
1’ Команда ОлСи 1895 розпочала з центру поля
3’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Александр Сирота отримав сильну травму
6’ Небезпечний штрафний удар і Лукман Аруна легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
8’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Александр Сирота забиває приголомшливий м'яч у ворота!
9’ Хесус Фернандес не зміг віддати пас! Явний брак техніки
13’ Вправно перехоплює м'яч Карлос Клерк
13’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Чаглар Сёюнджю забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
18’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Найджел Де Йонг...
22’ Вдало віддав пас Никола Мурру своєму гравцю!
27’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Гравець видалений
29’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
36’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Норайо Кита правильно віддати пас на партнера!
42’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Александр Сирота
47’ Небезпечний штрафний удар і Николай Ищенко легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
49’ Яя Туре точно зіграв головою на партнера по команді!
58’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
61’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
65’ Після образи суперника Лукман Аруна нахабно штовхає його!
69’ Відібравши м'яч, Николай Ищенко віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
78’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Лукман Аруна
79’ Юлиан Шабо проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
81’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
83’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
86’ Жахливий та неточний пас віддав Дэннис Ячин своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!