06.10.2024 09:28
5’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
11’ Гравець видалений проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
15’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
18’ Після жахливої помилки захисника Мамед Максимов без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
22’ Николай Ровери красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Whispering tigers 828
25’ Зірвавши контратаку суперника, Цсига Лакатош перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
25’ Яка передача і Нэо Каэдэ пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
29’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
32’ Після проходження флангом Дементий Зюбин віддав точну передачу на протилежний фланг
35’ Зірвавши контратаку суперника, Дементий Зюбин перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
43’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
43’ Після прострільного удару по воротах Мамед Максимов рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
44’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Цсига Лакатош чітко вкинув м'яч у гру
48’ При виконанні кутового удару Пакистанце Кер несподівано та красиво забиває ГОЛ!
50’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
52’ І знову Дэннис Ячин віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
57’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
64’ Мамед Максимов відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Whispering tigers 828
66’ Чезаре Заттарин порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
69’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
70’ М'яч за межами поля, вкидає Николай Ровери
73’ Знову м'яч забирає Дементий Зюбин
83’ Мда... Пакистанце Кер... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
87’ Що ж робить гравець команди Whispering tigers 828, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим