06.10.2024 09:04
POTOP Arena
1’ Команда POTOP 1451 розпочала з центру поля
7’ Леннерт Нильсен спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
8’ Небезпечний штрафний удар і Лэндон Донован легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
11’ Гравець команди POTOP 1451 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Николас Ломбертс отримує попередження
11’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
17’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
20’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Обафеми Мартинс
22’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
26’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
27’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
32’ Радослав Ковач зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
33’ Лукман Аруна порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
38’ Суддя призначає пенальті. Добрило Матич пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
42’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Лэндон Донован віддав пас в нікуди!
44’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Барт Рамселар віддав пас в нікуди!
47’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Норайо Кита легко вганяє м'яч у сітку воріт!
51’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Лукман Аруна...
53’ Лукман Аруна проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
61’ Лэндон Донован віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
67’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Гравець видалений
73’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
83’ Команда POTOP 1451 спокійно контролює м'яч у середині поля
88’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Марио Пашалич забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
92’ Обафеми Мартинс на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр