06.10.2024 08:56
10’ Ренцо Рота красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди cordoba cf 925
12’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
14’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
18’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Самир Вейенфельд забиває ГОЛ!
19’ Сандро Рамирес віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
23’ Бальдомеро Мануэль втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
26’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
29’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
32’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Рафаэл Моленар
41’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
49’ Костаниллья Борнес грамотно грає на виході
56’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
62’ Рафаэл Моленар подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
67’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
72’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
75’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Гравець видалений
82’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
84’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
86’ Після легкого удару гравцем Норайо Кита по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
92’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності