06.10.2024 08:48
3’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
5’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
11’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
14’ Иван Саенко віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди ТОРНАДО 1753! Видно злагодженість у діях!
24’ І знову Иван Саенко віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
27’ Роман Емельянов порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
30’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Кевин Киган
38’ Суддя призначає пенальті. Иван Саенко пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
38’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Леннерт Нильсен
44’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Герман Паскин легко вганяє м'яч у сітку воріт!
47’ Сергей Рыжиков легко перехоплює прострільну передачу
52’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Лукман Аруна не зміг потрапити по воротах!
54’ При виконанні кутового удару Иошинори Кацура несподівано та красиво забиває ГОЛ!
57’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
60’ Відібравши м'яч, Гравець видалений віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
66’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
74’ Роман Широков вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
81’ І з м'ячем Леннерт Нильсен після ідеального підкату
86’ Малком порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент