06.10.2024 08:46
Астон Вилла Arena
1’ Футболісти команди Астон Вилла 1096 розіграли м'яч із центру поля
5’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Ренату Саншеш отримує попередження
5’ Ну треба ж! Андрей Канчельскис віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
9’ Сильний та точний пас віддав Нелли Коровкина і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
19’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
20’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Нелли Коровкина забиває ГОЛ!
25’ Шикарний аут та м'яч вкине Нелли Коровкина
33’ Сильний та точний пас віддав Ренату Саншеш і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
35’ Нето легко перехоплює прострільну передачу
39’ Мда... Кевин Фолланд... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
44’ І з м'ячем Хуан Бернат після ідеального підкату
48’ Хоакин Фернандес прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
55’ Небезпечний штрафний удар і Мейсон Маунт легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
55’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Нелли Коровкина
60’ Після жахливої помилки захисника Сезар Рейя без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
62’ Керстин Гарефрекес практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
66’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Кевин Фолланд забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
72’ Ренату Саншеш подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
74’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Ренату Саншеш
84’ Нелли Коровкина віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Астон Вилла 1096! Видно злагодженість у діях!
88’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Хуан Бернат...