06.10.2024 08:38
Manchester cityy Arena
1’ Футболісти команди Manchester cityy 789 розіграли м'яч із центру поля
5’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
10’ Ну треба ж! Кевин Фолланд віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
18’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Сезар Рейя...
21’ Хоакин Фернандес проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
24’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
28’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Кевин Фолланд чітко вкинув м'яч у гру
30’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Кевин Фолланд легко вганяє м'яч у сітку воріт!
31’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Manchester cityy 789 гра в середині поля
32’ Яка передача і Руди Хоек пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
40’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Михэджло Депрерадович...
41’ Яго Аспас проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
43’ І з м'ячем Мейсон Маунт після ідеального підкату
46’ Сезар Рейя зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
49’ Сезар Рейя порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
58’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
58’ Михэджло Депрерадович не зміг віддати пас! Явний брак техніки
63’ Яго Аспас віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
72’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Руди Хоек не зміг потрапити по воротах!
80’ Хуан Бернат прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
85’ Нето витягає дуже складний удар