06.10.2024 08:23
Stallion Arena
1’ Команда Stallion 1741 розпочала з центру поля
4’ Гравець віддає наскрізний пас і Яка Бийол у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
7’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
12’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
12’ М'ячем у голову отримує Адольфо Гайч. Сподіваємось все обійдеться...
17’ Жахливий та неточний пас віддав Деукалайон Ксенакис своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
21’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Яка Бийол
23’ Знову м'яч забирає Левент Кишш
24’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Игорь Дивеев прикривається руками, медики вже поспішають...
30’ М'яч за межами поля, вкидає Тим ван Реммерсваал
35’ Суддя призначає пенальті. Кейсуке Хонда пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
38’ Деукалайон Ксенакис віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
47’ Левент Кишш прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
56’ Гравець Карлос Клерк набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
66’ Левент Кишш віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
72’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Адольфо Гайч легко вганяє м'яч у сітку воріт!
73’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
83’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Алан Дзагоев
83’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Звонимир Шарлия не зміг залишити поле без допомоги медиків
87’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді