06.10.2024 08:22
Rangers FC Arena
1’ Команда Rangers FC 1892 розпочала з центру поля
8’ Сергей Политыло у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
12’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
12’ Суддя призначає пенальті. Артур Карноза пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
16’ Знаменитий гравець Сергей Политыло вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
16’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Владимир Лысенко
20’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Бруно Араухо
23’ Команда Rangers FC 1892 спокійно контролює м'яч у середині поля
30’ Сергей Политыло спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
40’ І знову Игорь Костюк віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
42’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Педро Уго Аморим правильно віддати пас на партнера!
45’ Левент Кишш порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
48’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
51’ Після легкого удару гравцем Павел Ореховский по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
56’ Деукалайон Ксенакис проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
59’ Суддя призначає пенальті. Денис Руденко пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
59’ Артур Карноза втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
61’ Тим ван Реммерсваал подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
61’ Бруно Араухо зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
68’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
70’ Знаменитий гравець Дмитрий Лепа вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
71’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
80’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
88’ Суддя призначає пенальті. Дмитрий Лепа пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
89’ Жорсткий підкат та футболіст Ян Морговский падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
90’ Мда... Дмитрий Лепа... Через його помилку суперник пішов у контратаку!