06.10.2024 07:40
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
5’ Яка передача і Маркиньос пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
11’ Олег Шатов спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
14’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Ренату Саншеш
20’ Михаил Кержаков показує найвищу техніку воротарської майстерності
23’ Михаил Кержаков витягає дуже складний удар
25’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Хоакин Фернандес
34’ Данило добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
40’ Хуан Бернат прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
41’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Хуан Бернат забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
42’ Відмінну передачу віддав Душан Влахович, мабуть один із найкращих гравців команди Fc RealMadrid 1099
52’ Після образи суперника Мейсон Маунт нахабно штовхає його!
58’ Мейсон Маунт відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
58’ Нето непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
67’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Олег Шатов
77’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Артем Дзюба
83’ Знаменитий гравець Данило вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
85’ Що ж робить гравець команди Azure Dragon 1232, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим