06.10.2024 07:32
Rangers FC Arena
1’ Футболісти команди Rangers FC 1892 розіграли м'яч із центру поля
5’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Деукалайон Ксенакис
6’ Жорсткий підкат та футболіст Игорь Костюк падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
8’ Після образи суперника Сергей Политыло нахабно штовхає його!
12’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Бруно Араухо правильно віддати пас на партнера!
18’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
21’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Владимир Шаран
23’ Артур Рудько витягає дуже складний удар
32’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Раимофф
34’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Денис Руденко забиває ГОЛ!
38’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
40’ Артур Рудько грамотно грає на виході
42’ Дмитрий Лепа проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
48’ Після невиразного відбору, атаку почав Раимофф
50’ Яка передача і Артур Карноза пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
51’ Артур Рудько показує найвищу техніку воротарської майстерності
57’ Який незграбний пас віддав Деукалайон Ксенакис і м'ячем заволодів суперник!
65’ Знаменитий гравець Ян Морговский вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
66’ При виконанні кутового удару Павел Ореховский несподівано та красиво забиває ГОЛ!
66’ Після тонкої передачі м'яч отримує Сергей Политыло
73’ При спробі обійти суперника гравець Сергей Политыло підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
76’ Бруно Араухо від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
80’ Зірвавши контратаку суперника, Сергей Политыло перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
86’ Після легкого удару гравцем Сергей Политыло по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
89’ І з м'ячем Денис Руденко після ідеального підкату