06.10.2024 07:25
5’ Після прострільного удару по воротах Фредерик Хандшух рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
10’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гэральд Кард не зміг потрапити по воротах!
12’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Асита Нафти
14’ Після легкого удару гравцем Асита Нафти по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
17’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гэральд Кард віддав пас в нікуди!
20’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Халид Булахруз отримує попередження
25’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Раимофф
27’ Жорсткий підкат та футболіст Асита Нафти падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
32’ Боротьба за м'яч у повітрі і Деукалайон Ксенакис буквально лягає на спину опонента!
33’ Пров Зямкин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
41’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Асита Нафти не зміг потрапити по воротах!
45’ Фредерик Хандшух красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Квадро 837
54’ Після образи суперника Гэральд Кард нахабно штовхає його!
62’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Баттал Ахметов
64’ М'яч за межами поля, вкидає Деукалайон Ксенакис
70’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Педро Уго Аморим
73’ Суддя призначає пенальті. Асита Нафти пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
75’ Вдало віддав пас Тим ван Реммерсваал своєму гравцю!
76’ Яка передача і Бруно Араухо пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
78’ М'ячем у голову отримує Ральф Фидлер. Сподіваємось все обійдеться...
80’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Раимофф
81’ М'ячем у голову отримує Пич Ассу-Экотто. Сподіваємось все обійдеться...
84’ Який незграбний пас віддав Педро Уго Аморим і м'ячем заволодів суперник!
89’ Після невиразного відбору, атаку почав Ральф Фидлер