06.10.2024 07:17
Equides Arena
1’ Команда Equides 806 розпочала з центру поля
9’ Хермолаос Кондуриоти прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
14’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
17’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
17’ Гравець команди Equides 806 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Захар Малафеев отримує попередження
19’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Захар Малафеев
24’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
34’ Вправно перехоплює м'яч Кадмос Россолимо
36’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
43’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Тихомир Ристич
51’ Що ж робить гравець команди Equides 806, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
53’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Equides 806
55’ Після прострільного удару по воротах Пров Зямкин рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
59’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Захар Малафеев
66’ Рюу Оби головою відбиває м'яч
69’ Що ж робить гравець команди Equides 806, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
74’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Раимофф
81’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Деукалайон Ксенакис
86’ Рюу Оби на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
88’ Суддя призначає пенальті. Тим ван Реммерсваал пробиває пенальті! Удар! Гол!!!