06.10.2024 07:16
Stallion Arena
1’ Команда Stallion 1741 розпочала з центру поля
5’ М'ячем у голову отримує Кристиян Бистрович. Сподіваємось все обійдеться...
8’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
11’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Владимир Габулов не зміг залишити поле без допомоги медиків
17’ Марк Гонсалес порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
19’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Раимофф забиває приголомшливий м'яч у ворота!
27’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Stallion 1741 гра в середині поля
32’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
34’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Бруно Араухо
39’ Педро Уго Аморим не зміг віддати пас! Явний брак техніки
43’ Милош Красич подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
48’ Після легкого удару гравцем Понтус Вернблум по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
49’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Кристиян Бистрович забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
53’ Мда... Адольфо Гайч... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
57’ Відібравши м'яч, Раимофф віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
59’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
62’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Антон Заболотный забиває приголомшливий м'яч у ворота!
66’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Тим ван Реммерсваал
69’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Жо Алвес
70’ Небезпечний штрафний удар і Родриго Бекао легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
72’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
78’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
83’ Команда Stallion 1741 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
88’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!