06.10.2024 07:15
10’ При виконанні кутового удару Сергей Политыло несподівано та красиво забиває ГОЛ!
11’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Деукалайон Ксенакис правильно віддати пас на партнера!
15’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Тим ван Реммерсваал
25’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Тим ван Реммерсваал
28’ Після легкого удару гравцем Владимир Шаран по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
33’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Пров Зямкин
33’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Дмитрий Лепа забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
38’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Денис Руденко
40’ Артур Рудько легко перехоплює прострільну передачу
49’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
52’ Владимир Шаран втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
57’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Раимофф
62’ Ян Морговский проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
64’ Гравець команди Rangers FC 1892 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Ян Морговский отримує попередження
65’ Дааа... Игорь Костюк не зміг прийняти пас від свого партнера...
72’ Сергей Политыло вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
80’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Владимир Шаран правильно віддати пас на партнера!
88’ Владимир Шаран віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!