06.10.2024 07:07
Характерник Arena
1’ Футболісти команди Характерник 1263 розіграли м'яч із центру поля
3’ Джиованни Паскуале відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Характерник 1263
10’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Фернандо Морьентес...
12’ Ну треба ж! Раимофф віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
15’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
18’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
24’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Бруно Араухо
24’ Гравець віддає наскрізний пас і Риккардо Мондрагоне у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
28’ Мда... Тим ван Реммерсваал... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
30’ Відібравши м'яч, Джиованни Паскуале віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
37’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
40’ Раимофф зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
42’ Відібравши м'яч, Пров Зямкин віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
48’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Хосе Герреро не зміг потрапити по воротах!
50’ Пров Зямкин проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
58’ Вправно перехоплює м'яч Хосе Герреро
67’ Тим ван Реммерсваал фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
76’ Зірвавши контратаку суперника, Джиованни Паскуале перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
80’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Карлос Клерк забиває приголомшливий м'яч у ворота!
85’ Суддя призначає пенальті. Фернандо Морьентес пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
86’ Раимофф порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент