06.10.2024 07:05
10’ Відібравши м'яч, Бруно Араухо віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
20’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Дмитрий Лепа
27’ Артур Рудько грамотно грає на виході
27’ Владимир Лысенко проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
33’ Ну треба ж! Тим ван Реммерсваал віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
39’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Дмитрий Лепа
42’ Після невиразного відбору, атаку почав Деукалайон Ксенакис
51’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
55’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Деукалайон Ксенакис
62’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Игорь Костюк правильно віддати пас на партнера!
64’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Ян Морговский забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
69’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Тим ван Реммерсваал
73’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
75’ Владимир Лысенко проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
77’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Бруно Араухо
83’ Після легкого удару гравцем Владимир Лысенко по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
85’ Халид Булахруз втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
85’ Бруно Араухо порушив правила за метрів сорока від своїх воріт