06.10.2024 06:36
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
2’ Хосе Анхель відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Характерник 1263
11’ М'ячем заволодів Огнен Вукоевич, але несподівано тут же його втратив!
15’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
24’ Жереми Менез відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Характерник 1263
24’ Романо Муссолини від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
25’ Небезпечний штрафний удар і Хуан Бернат легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
26’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Мейсон Маунт чітко вкинув м'яч у гру
26’ Яка передача і Душан Влахович пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
29’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Душан Влахович
35’ Жахливий та неточний пас віддав Лукаш Теодорчик своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
45’ Ну треба ж! Хоакин Фернандес віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
49’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Мейсон Маунт
59’ Команда Характерник 1263 спокійно контролює м'яч у середині поля
67’ Огнен Вукоевич віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Характерник 1263
69’ Андрей Тлумак показує найвищу техніку воротарської майстерності
72’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Романо Муссолини
75’ Знаменитий гравець Маноло Габбьядини вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
78’ Лукаш Теодорчик практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
80’ Лукаш Теодорчик проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
86’ Сильний удар по воротах, але Андрей Тлумак у стрибку легко відбив цей м'яч!