06.10.2024 06:28
FcKharkiv Arena
1’ Футболісти команди FcKharkiv 1495 розіграли м'яч із центру поля
7’ Що ж робить гравець команди FcKharkiv 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
9’ Пауло Ванчопе порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
16’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
19’ Артем Кичак легко перехоплює м'яч
21’ Владислава Крачок порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
26’ Суддя призначає пенальті. Маркиньос пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
26’ Після жахливої помилки захисника Ренату Саншеш без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
30’ Самир від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
34’ Франсишку Консейсау фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
41’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Самир
43’ Душан Влахович красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
46’ Після жахливої помилки захисника Микитин Володимир без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
47’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Микитин Володимир
49’ Глеб Бухал прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
55’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Самир
62’ Вправно перехоплює м'яч Душан Влахович
65’ Ренату Саншеш проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
70’ Після жахливої помилки захисника Душан Влахович без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
71’ Маркиньос практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
73’ Душан Влахович віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099! Видно злагодженість у діях!
81’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Душан Влахович чітко вкинув м'яч у гру
85’ Дэйли Блинд не зміг віддати пас! Явний брак техніки
87’ Самир зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку