06.10.2024 04:57
Cashbet Arena
1’ Футболісти команди Cashbet 1373 розіграли м'яч із центру поля
7’ Після легкого удару гравцем Кристиан Эриксен по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
10’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Педро Уго Аморим забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
11’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Ромелу Лукаку
14’ М'яч за межами поля, вкидає Ромелу Лукаку
18’ Ех, Ханнес Вольф... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
20’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Деле Алли легко вганяє м'яч у сітку воріт!
23’ Після проходження флангом Ромелу Лукаку віддав точну передачу на протилежний фланг
27’ Педро Уго Аморим порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
31’ Тим ван Реммерсваал від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
33’ Джанлуиджи Доннарумма легко перехоплює м'яч
38’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Доминик Собослай віддав пас в нікуди!
40’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
46’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Тим ван Реммерсваал віддав пас в нікуди!
55’ Команда Cashbet 1373 спокійно контролює м'яч у середині поля
63’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Раимофф
72’ Що ж робить гравець команди Cashbet 1373, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
74’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
81’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Тим ван Реммерсваал віддав пас в нікуди!
90’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!