06.10.2024 04:49
Carcaricola Arena
1’ Команда Carcaricola 616 розпочала з центру поля
6’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Бруно Араухо
10’ Саня Мясник відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Carcaricola 616
11’ Знаменитий гравець Тим ван Реммерсваал вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
16’ М'яч за межами поля, вкидає Левент Кишш
20’ Света Деренчук не зміг віддати пас! Явний брак техніки
30’ Дааа... Саня Мясник не зміг прийняти пас від свого партнера...
34’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Пров Зямкин
38’ Николь Козлова точно зіграв головою на партнера по команді!
42’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Левент Кишш забиває приголомшливий м'яч у ворота!
44’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Асисат Ошоала
49’ Мда... Деукалайон Ксенакис... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
56’ При виконанні кутового удару Бруно Араухо несподівано та красиво забиває ГОЛ!
57’ Після жахливої помилки захисника Педро Уго Аморим без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
59’ Ну треба ж! Николь Козлова віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
63’ Левент Кишш красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
69’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Асисат Ошоала...
76’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
78’ Леся Словак легко перехоплює м'яч
82’ Боротьба за м'яч у повітрі і Николь Козлова буквально лягає на спину опонента!
88’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Николь Козлова