06.10.2024 04:44
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
7’ Василий Рац красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Банда Симона 1234
10’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
14’ Гравець Сергей Щербаков набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
21’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Кевин Фолланд правильно віддати пас на партнера!
24’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Александр Косырин
30’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Хоакин Фернандес
34’ Виктор Грачёв зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
36’ Після жахливої помилки захисника Хоакин Фернандес без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
38’ При виконанні кутового удару Душан Влахович несподівано та красиво забиває ГОЛ!
40’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Франсишку Консейсау
48’ Суддя призначає пенальті. Хоакин Фернандес пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
49’ Сергей Закарлюка віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
49’ Ренату Саншеш проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
53’ Франсишку Консейсау красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
59’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
64’ Душан Влахович подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
73’ Виталий Субочев неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
83’ Відібравши м'яч, Александр Косырин віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
89’ Виталий Субочев проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!