06.10.2024 04:36
Банда Симона Arena
1’ Команда Банда Симона 1242 розпочала з центру поля
10’ Александр Косырин спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
17’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Педро Уго Аморим...
24’ Після жахливої помилки захисника Сергей Беженар без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
26’ Сергей Закарлюка фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
32’ Игорь Шуховцев непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
42’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Александр Косырин
52’ Сильний та точний пас віддав Василий Рац і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
55’ Пров Зямкин відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
62’ Ех, Виталий Субочев... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
67’ Який незграбний пас віддав Бруно Араухо і м'ячем заволодів суперник!
70’ І знову Сергей Щербаков віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
70’ При виконанні кутового удару Сергей Закарлюка несподівано та красиво забиває ГОЛ!
73’ Виталий Субочев проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
76’ Пров Зямкин спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
80’ М'яч за межами поля, вкидає Василий Рац
84’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Тим ван Реммерсваал легко вганяє м'яч у сітку воріт!
86’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Сергей Закарлюка