06.10.2024 04:28
8’ Карлос Клерк вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
13’ Левент Кишш красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
15’ Що ж робить гравець команди Carcaricola 616, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
18’ Марта Виейра Сильва віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
23’ Боротьба за м'яч у повітрі і Раимофф буквально лягає на спину опонента!
31’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
35’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
38’ Після легкого удару гравцем Левент Кишш по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
41’ Леся Словак показує найвищу техніку воротарської майстерності
44’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
44’ Леся Словак на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
46’ М'яч за межами поля, вкидає Николь Козлова
51’ Мэнди Ислакер вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
59’ Левент Кишш вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
61’ Раимофф практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
62’ Гравець віддає наскрізний пас і Педро Уго Аморим у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
62’ Знаменитий гравець Педро Уго Аморим вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
71’ Леся Словак головою відбиває м'яч
74’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
82’ Гравець віддає наскрізний пас і Пров Зямкин у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
83’ Після жахливої помилки захисника Левент Кишш без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
84’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Света Деренчук не зміг потрапити по воротах!
90’ Небезпечний штрафний удар і Вероника Коноплян легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
93’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!