06.10.2024 04:27
Fc Monako Arena
1’ Футболісти команди Fc Monako 542 розіграли м'яч із центру поля
5’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Станимир Дриженко забиває приголомшливий м'яч у ворота!
5’ Що ж робить гравець команди Fc Monako 542, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
12’ Вправно перехоплює м'яч Адам Игве
15’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
18’ Що ж робить гравець команди Fc Monako 542, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
20’ Ех, Сезар Рейя... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
26’ Матье Жиль фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
30’ Боротьба за м'яч у повітрі і Питер Кальман буквально лягає на спину опонента!
31’ Яка передача і Маркиньос пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
39’ Сезар Рейя порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
45’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
51’ Небезпечний штрафний удар і Ромео Мирабо легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
52’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Ренату Саншеш
58’ Станимир Дриженко порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
65’ Який незграбний пас віддав Питер Кальман і м'ячем заволодів суперник!
66’ Сезар Рейя зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
70’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Ренату Саншеш легко вганяє м'яч у сітку воріт!
74’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Маркиньос
82’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
92’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Душан Влахович