06.10.2024 01:08
5’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гальдер Керрахериа забиває приголомшливий м'яч у ворота!
6’ Знаменитий гравець Лукман Аруна вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
8’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Марио Эрмосо
16’ Який незграбний пас віддав Дмитро Гордон і м'ячем заволодів суперник!
18’ Бруно Араухо на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
20’ Який незграбний пас віддав Бруно Араухо і м'ячем заволодів суперник!
24’ Хосе Луис Марти зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
26’ Шикарний аут та м'яч вкине Марио Эрмосо
32’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гальдер Керрахериа буквально лягає на спину опонента!
36’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Українські Козаки 704 гра в середині поля
46’ Бруно Араухо на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
56’ Гравець Деукалайон Ксенакис набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
62’ Жорди Масип легко перехоплює прострільну передачу
62’ Хосе Луис Марти проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
66’ Жорди Масип витягає дуже складний удар
71’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гальдер Керрахериа
73’ Тим ван Реммерсваал порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
76’ Жорди Масип легко перехоплює прострільну передачу
82’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Сержи Баржуан легко вганяє м'яч у сітку воріт!
86’ Тим ван Реммерсваал подав кутовий точно на голову своєму гравцю!