06.10.2024 01:00
Equides Arena
1’ Команда Equides 806 розпочала з центру поля
4’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Педро Уго Аморим забиває приголомшливий м'яч у ворота!
10’ Сильний та точний пас віддав Кадмос Россолимо і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
14’ Суддя призначає пенальті. Деукалайон Ксенакис пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
15’ Хавьер Ачагидо відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Equides 806
15’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
20’ Команда Equides 806 спокійно контролює м'яч у середині поля
30’ Команда Equides 806 спокійно контролює м'яч у середині поля
38’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Кшиштоф Мочульский не зміг потрапити по воротах!
43’ Тихомир Ристич вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
52’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Педро Уго Аморим
59’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Халид Булахруз забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
61’ Відібравши м'яч, Пров Зямкин віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
71’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
81’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Педро Уго Аморим
85’ Шикарний аут та м'яч вкине Хермолаос Кондуриоти