06.10.2024 00:52
FC TORNADO Arena
1’ Команда FC TORNADO 831 розпочала з центру поля
3’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Тим ван Реммерсваал
6’ У грубому підкаті Деукалайон Ксенакис зносить суперника з ніг!
14’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
21’ Гравець віддає наскрізний пас і Карлос Клерк у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
24’ Після тонкої передачі м'яч отримує Гравець видалений
33’ Команда FC TORNADO 831 спокійно контролює м'яч у середині поля
33’ Суддя призначає пенальті. Милджэн Елачич пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
38’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Халид Булахруз забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
39’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
42’ Раимофф вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
45’ При виконанні кутового удару Лукман Аруна несподівано та красиво забиває ГОЛ!
45’ Фобос Папандреу непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
52’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
55’ Небезпечний штрафний удар і Карлос Клерк легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
55’ Вдало віддав пас Педро Уго Аморим своєму гравцю!
63’ Луиш Барбоса вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
72’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди FC TORNADO 831 гра в середині поля
79’ Тим ван Реммерсваал практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
82’ Який незграбний пас віддав Луиш Барбоса і м'ячем заволодів суперник!
84’ Відібравши м'яч, Тим ван Реммерсваал віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
93’ Иисус Лопес у своєму штрафному затримує суперника за футболку!