06.10.2024 00:39
5’ Ханнес Вольф вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
12’ І знову Кристиан Эриксен віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
17’ Рахим Стерлинг віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
21’ Відмінну передачу віддав Педро Уго Аморим, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
22’ Після жахливої помилки захисника Деле Алли без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
31’ Вдало віддав пас Бруно Араухо своєму гравцю!
40’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Доминик Собослай
43’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
50’ Лукман Аруна не зміг віддати пас! Явний брак техніки
50’ Гравець віддає наскрізний пас і Лукман Аруна у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
53’ Раимофф втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
59’ При виконанні кутового удару Рахим Стерлинг несподівано та красиво забиває ГОЛ!
59’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
65’ Після образи суперника Карлос Клерк нахабно штовхає його!
67’ Зірвавши контратаку суперника, Бруно Араухо перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
71’ Доминик Собослай віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Cashbet 1373! Видно злагодженість у діях!
74’ Рахим Стерлинг відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Cashbet 1373
81’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Ханнес Вольф
85’ Деле Алли у своєму штрафному затримує суперника за футболку!