05.10.2024 23:48
5’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Эдгар Давидс забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
6’ Знаменитий гравець Норайо Кита вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
6’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Роберто Баджо
8’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
18’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
21’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Лукман Аруна чітко вкинув м'яч у гру
30’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
40’ Відмінну передачу віддав Лукман Аруна, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
44’ Після прострільного удару по воротах Фернандо Торрес рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
46’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Рууд Гуллит отримав сильну травму
47’ Кларенс Зеедорф від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
56’ Суддя призначає пенальті. Кларенс Зеедорф пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
57’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Франк Райкард
60’ Гравець видалений проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
66’ Фабьен Бартез легко перехоплює прострільну передачу
69’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
70’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Эдгар Давидс не зможе сам піти з поля
79’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
89’ Вправно перехоплює м'яч Деукалайон Ксенакис