05.10.2024 23:40
FcKharkiv Arena
1’ Команда FcKharkiv 1495 розпочала з центру поля
4’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
6’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Деукалайон Ксенакис
7’ Гравець команди FcKharkiv 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Владимир Костевич отримує попередження
11’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Сандро Рамирес
14’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Пак Чи Сон
18’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
20’ Після жахливої помилки захисника Норайо Кита без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
27’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
33’ Який незграбний пас віддав Пак Чи Сон і м'ячем заволодів суперник!
41’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
48’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
49’ При виконанні кутового удару Деукалайон Ксенакис несподівано та красиво забиває ГОЛ!
52’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Пауло Ванчопе
55’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
61’ Глеб Бухал красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди FcKharkiv 1495
69’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
78’ Відмінну передачу віддав Алексей Бахарев, мабуть один із найкращих гравців команди FcKharkiv 1495
85’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Пак Чи Сон