05.10.2024 23:24
Інгулець Arena
1’ Футболісти команди Інгулець 1099 розіграли м'яч із центру поля
10’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
15’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
19’ Мигель Бельман віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Інгулець 1099
25’ Амин Харит вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
27’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
34’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
38’ Після прострільного удару по воротах Августин Липчук рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
41’ При виконанні кутового удару Норайо Кита несподівано та красиво забиває ГОЛ!
44’ Микаэль Агацци грамотно грає на виході
53’ Лукман Аруна вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
55’ Кичиро Сайто вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
61’ Після проходження флангом Филиппе Андраде Ферраз віддав точну передачу на протилежний фланг
70’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
74’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
81’ При виконанні кутового удару Факундо Кейрос несподівано та красиво забиває ГОЛ!
81’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
89’ Сандро Рамирес порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт