05.10.2024 23:07
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
2’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
5’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Сандро Рамирес
10’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
12’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
14’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
18’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Лукман Аруна
19’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
23’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
26’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
28’ Сандро Рамирес віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1492! Видно злагодженість у діях!
33’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
40’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Станимир Дриженко...
42’ Який незграбний пас віддав Кевин Фолланд і м'ячем заволодів суперник!
46’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
50’ Ренату Саншеш практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
55’ Хуан Бернат порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
61’ Хуан Бернат фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
65’ Суддя призначає пенальті. Лукман Аруна пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
71’ Хуан Бернат прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
76’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
77’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
82’ Ну треба ж! Ренату Саншеш віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
92’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Мейсон Маунт