05.10.2024 23:05
Manchester cityy Arena
1’ Команда Manchester cityy 793 розпочала з центру поля
5’ Шикарний аут та м'яч вкине Кайыргали Кетебаев
9’ Шикарний аут та м'яч вкине Лукман Аруна
12’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
18’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Деукалайон Ксенакис чітко вкинув м'яч у гру
27’ Лукман Аруна точно зіграв головою на партнера по команді!
33’ Мэттью Уодсворт легко перехоплює прострільну передачу
36’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Норайо Кита забиває ГОЛ!
39’ Хичем Уэй зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
43’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
45’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
46’ І з м'ячем Сандро Рамирес після ідеального підкату
51’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Лукман Аруна
56’ Після невиразного відбору, атаку почав Пров Зямкин
62’ Знаменитий гравець Лукман Аруна вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
65’ Небезпечний штрафний удар і Лукман Аруна легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
65’ Команда Manchester cityy 793 спокійно контролює м'яч у середині поля
68’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
73’ Деукалайон Ксенакис віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
77’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Гравець видалений не зміг залишити поле без допомоги медиків
79’ Після тонкої передачі м'яч отримує Гравець видалений
81’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
83’ Яка передача і Кайыргали Кетебаев пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
90’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!