05.10.2024 22:56
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
2’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
10’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
13’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
16’ При виконанні кутового удару Пров Зямкин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
17’ Після невиразного відбору, атаку почав Адельмо Гварро
25’ Вправно перехоплює м'яч Гравець видалений
27’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Сандро Рамирес
35’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гравець видалений
40’ Відібравши м'яч, Гравець видалений віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
47’ Дональд Ферт не зміг віддати пас! Явний брак техніки
52’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
58’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
59’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Пров Зямкин легко вганяє м'яч у сітку воріт!
63’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
69’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гравець видалений
75’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
80’ Дональд Ферт зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
81’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Парис Ксенакис забиває ГОЛ!
84’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
85’ М'ячем у голову отримує Гравець видалений. Сподіваємось все обійдеться...
89’ Команда Nizhny Novgorod 870 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!