05.10.2024 22:40
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
9’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Хоакин Фернандес
12’ Після проходження флангом Мейсон Маунт віддав точну передачу на протилежний фланг
21’ Шикарний аут та м'яч вкине Виктор Грачёв
22’ Після прострільного удару по воротах Кевин Фолланд рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
31’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Василий Рац
35’ Гравець віддає наскрізний пас і Василий Рац у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
36’ Зірвавши контратаку суперника, Мейсон Маунт перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
38’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Сергей Щербаков віддав пас в нікуди!
46’ Яка передача і Игорь Тищенко пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
48’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Арсений Бандеренко
54’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Хоакин Фернандес легко вганяє м'яч у сітку воріт!
54’ Яка передача і Ренату Саншеш пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
58’ Кевин Фолланд не зміг віддати пас! Явний брак техніки
67’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Василий Рац
70’ Після образи суперника Мейсон Маунт нахабно штовхає його!
74’ Жахливий та неточний пас віддав Игорь Тищенко своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
75’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Франсишку Консейсау прикривається руками, медики вже поспішають...
81’ Гравець команди Банда Симона 1234 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Сергей Щербаков отримує попередження
84’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
93’ Гравець Хуан Бернат набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!