05.10.2024 22:31
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
4’ Луиджи Кампо відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Квадро 835
5’ Мда... Кинизела Манджек... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
9’ Кинизела Манджек спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
9’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Франсишку Консейсау легко вганяє м'яч у сітку воріт!
12’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Кинизела Манджек
21’ Яка передача і Пич Ассу-Экотто пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
21’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Душан Влахович
21’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Маркиньос отримує попередження
27’ Мейсон Маунт точно зіграв головою на партнера по команді!
29’ Вправно перехоплює м'яч Франсишку Консейсау
31’ Команда Квадро 835 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
31’ Знаменитий гравець Мейсон Маунт вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
41’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Фредерик Хандшух
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
49’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
51’ При виконанні кутового удару Ренату Саншеш несподівано та красиво забиває ГОЛ!
52’ Після легкого удару гравцем Тэкехико Асида по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
54’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Франсишку Консейсау правильно віддати пас на партнера!
62’ Нето непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
69’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Франсишку Консейсау зробив гарний підкат
76’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
83’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Франсишку Консейсау забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
84’ Хуан Бернат віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
90’ Мейсон Маунт віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!