05.10.2024 22:20
8’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Фернандо Кавенаги
16’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
18’ Сильний та точний пас віддав Фернандо Кавенаги і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
22’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
30’ Саломон Калу порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
33’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
37’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
38’ При спробі обійти суперника гравець Александр Соболев підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
43’ Суддя призначає пенальті. Саломон Калу пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
46’ Саломон Калу віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Балтика 1425
51’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
55’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
57’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
59’ Після легкого удару гравцем Жардел по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
62’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Сейду Кейта
64’ Знаменитий гравець Александр Соболев вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
67’ При спробі обійти суперника гравець Саломон Калу підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
72’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Сейду Кейта
79’ Леонардо від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
86’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Пров Зямкин