05.10.2024 22:16
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
5’ Вдало віддав пас Олууосеун Дидье своєму гравцю!
14’ Рюу Оби витягає дуже складний удар
17’ Захар Малафеев проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
20’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
24’ Небезпечний штрафний удар і Хавьер Ачагидо легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
25’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
30’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
40’ Кшиштоф Мочульский не зміг віддати пас! Явний брак техніки
40’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
45’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Рюу Оби вміло забирає м'яч!
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
51’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
52’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
60’ М'яч за межами поля, вкидає Олууосеун Дидье
63’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
68’ Знову м'яч забирає Гравець видалений
72’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Бруно Араухо
79’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
89’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495